Klassiga kinno ekskursioonile!

Just Film alustas eelmisel aastal toreda ja uskumatult menukaks osutunud projektiga ja suure huvi tõttu jätkame sellega ka sel aastal.
Pakume klassidele võimalust tulla koos klassiga kinno. Selleks pole vaja teha muud, kui koguda kokku 42 õpilast ja valida välja sobiv film.

Meie organiseerime bussi, mis võtab teid kooli eest peale ja viib õhtul täpselt samasse kohta tagasi ning lisaks filmivaatamisele on võimalus veeta Tallinnas kaks tundi vaba aega, mille jooksul saate külastada näiteks mõnda näitust või muuseumi. Meie omalt poolt saame pakkuda tasuta rahvusvahelise noortekunsti triennaali Eksperimenta! “Kunst ja teadus” külastust.

Ekskursiooni hind ühele õpilasele on 9 eurot ja see sisaldab:

Bussitransporti kooli eest kinno
Soovi korral rahvusvahelise noortekunsti triennaali Eksperimenta! “Kunst ja teadus külastust või 2 tundi vaba aega
Pileteid ühele Just Filmi seansile
Bussitransporti tagasi kooli ette

42 õpilasega saab ekskursioonile tasuta kaasa tulla kuni kolm õpetajat. Rõhutame ka seda, et kui bussis ei ole 42 õpilast, siis tuleb tasuda ka tühjade kohtade eest.

Filmivalik: Festivali kavasse on pandud igal tööpäeval neli filmi, mida soovitame ekskursiooni raames vaatama tulla (vt “Ajakava”). Kui soovite tulla vaatama mõnd muud Just Filmi programmis linastuvat filmi, siis kava on üleval www.justfilm.ee.

Broneerimine: Palume oma filmisoovist ning bussi väljumiskohast teada anda hiljemalt viis päeva enne planeeritud ekskursiooni.

Lisainfo ja broneeriminejustfilm@poff.ee või kristine.kebbinau@poff.ee, 56 50 39 36