Фестивальное жюри

  • Diana Lotus

   Diana Lotus on noor eesti näitlejanna, kes resideerub aastast 2011 New Yorgis. Ta on õppinud New York Film Academy Pariisi ja New Yorgi harudes, osalenud mitmetel näitlemiskursustel Los Angeleses ja Atlantic Theatre School’is New Yorgis.

   1146665_10151776235811178_819655316_n

  • Teodor Mang

   Teodor Mang on 8-aastane poiss. Talle meeldib filme vaadata ja neid ümberjutustada. Tema suureks lemmikuks on Star Wars. Põhiliselt vaatab Teodor palju filme ja arvutimängude tutvustusi kodus. Kuigi ta kinno väga tihti ei jõua, on kino tema jaoks väga tähtis. Näiteks oma viimase sünnipäeva pidas ta just kinos.

   Teodor Mang

  • Loona Marie Pruli

   Loona Marie Pruli on 11-aastane tüdruk, kes õpib Tallinna Inglise Kolledžis. Talle meeldib Eestimaa ja eesti keel, samuti ka inglise keel. Veel meeldivad talle väljakutsed, talle meeldib teha nalja ja suhtuda ellu positiivselt. Ta käib ujumas ja õpib kitarrimängu. Talle meeldib vaadata palju filme ja oma muljetest ka rääkida.

   Loona Marie Pruli

  • Karoliina Emilie Mättik

   Karoliina Emilie Mättik on 9-aastane. Ta käib 3. klassis. Ta on mänginud kabet, ujunud, tantsinud ja laulukooris laulnud. Praegu tegeleb Karoliina Emilie põhiliselt kunsti ja meisterdamisega ning judoga. Loomulikult meeldib talle väga vaadata filme ja käia kinos. Eriti meeldivad talle seiklusfilmid.

   Karoliina Emilie 1

  • Mia-Mercedes Orgla

   Mia-Mercedes Orgla on 12-aastane ja õpib 6. klassis. Talle meeldivad head filmid ja raamatud ning tore seltskond. Mia-Mercedes on loominguline, otsekohene ja nutikas tüdruk, kes alati ka oma arvamuse välja ütleb. Ta on suur multifilmide austaja. Talle meeldib neid vaadata iga ilma ja tujuga ning neid ka ise joonistada.

   Mia-Mercedes Orgla

  • Stenver-Kris Pungas

   Stenver-Kris Pungas on 18-aastane ja käib 12. klassis. Ta on sage kinokülaline ning talle meeldib olla kursis filmimaailmaga. Filmide vaatamine on Stenver-Krisi jaoks hobi – kui kinno ei jõua, peab filmiannuse kätte saama kas arvuti- või teleriekraanilt. Lisaks meeldib Stenver-Krisile suhelda inimestega ja tegeleda kõikvõimalike spordialadega. Tulevik on aga kindlalt filmide käes.

   Stenver-Kris Pungas

  • Liis Marii Valeika

   Liis Marii Valeika on 15-aastane ja käib Tallinna Reaalkoolis. Ta tegeleb muusikaga ja natuke ka kirjutamisega, kuid filmid on Liisi kirg. Liis kuulub kindlalt nende inimeste hulka, kes tõeliseks filmielamuseks peavad filmide kinos vaatamist. Liisile meeldib filmide üle arutleda ning nendest oma blogis kirjutada.

   Liis Marii Valeika

  • Elss Raidmets

   Elss on 14-aastane ja õpib Vanalinna Hariduskolleegiumi kaheksandas klassis. Suurema osa koolivälisest ajast tegeleb ta muusikaga – ta laulab, mängib viiulit, klaverit ja ukulelet. Samuti naudib ta head kirjandust, peab aktiivselt filmiblogi ja loeb näitlejate ja režissööride autobiograafiaid. Filmide puhul hindab Elss kõnetavat sisu ja hästi valitud muusikat. Tulevikus sooviks Elss siduda oma õpingud filmindusega.

   Elss Raidmets

  • Mariin Pantelejev

   Mariin on 17-aastane ja käib Tallinna Inglise Kolledži kümnendas klassis. Talle meeldib erinevaid filme arvustada ja neist kirjutada. Just Filmilt otsib Mariin just selliseid filme, mida muidu ei näe. Mariinile meeldivad väga ka loomad ja loodusteadused. Vabal ajal õpib ta võõrkeeli (samuti filmide abiga), kirjutab, joonistab, teeb pilti ja väntab sõpradega filme.

   Mariin Pantelejev

  • Anna Krasnikova

   Anna on 16-aastane ja õpib Tallinna 21. Koolis. Ta veedab palju aega muusikat kuulates, lugedes ja sporti tehes, kuid ükski neist tegevustest ei asenda ühte tõeliselt head filmi. Välja arvatud võibolla lugemine. Anna räägib eesti, inglise, vene ja saksa keelt ning tema tulevik peaks seotud olema kirjanduse ja kirjutamisega. Ka filmide juures hindab Anna nende võimet tutvustada uusi kultuure ja õpetada võõrkeeli.

   Anna Krasnikova

  • Rao Heidmets

   Rao Heidmets (sündinud 15. septembril 1956 Pärnus) on eesti filmilavastaja. Hariduselt on Rao Heidmets elektriinsener – 1981. aastal lõpetas ta Tallinna Tehnikaülikooli elektroenergeetika teaduskonna. Ülikoolipäevil osales koos Jaak Arro ja Hardi Volmeriga Kunstiinstituudi rühmituses “Päratrust Film” underground-filmide tegemisel. Peale ülikooli lõpetamist muutis kohe elukutset ja asus tööle stuudiosse “Tallinnfilm” animaatorina.

   photo

  • Katrin Hoffmann

   Katrin Hoffmann on sündinud 1959. aastal. Pärast Saksa kirjanduse ja teatri erialal magistrikraadi omandamist asus ta tööle erinevate väärtfilmirganisatsioonide heaks ja kirjutas kinokunsti teemalise lasteraamatu. Muu kõrval kirjutab ta ka filmiajakirjades ja aastast 2005 on Müncheni filmifestivali lastefilmide alaprogrammi direktor.

   Katrin Hoffmann

  • Adeele Aljaste

   Adeele Aljaste on 10-aastane. Ta elab Kernu vallas, Ruila külas ja käib Ruila Põhikoolis. Adeelele meeldib väga filme vaadata ja neid siis võrrelda. Eriti meeldivad talle eesti filmid. Filmitegemine on Adeele jaoks väga põnev ja tulevikus võiks Adeelest saada kas režissöör või kirjanik.

   Adeele Aljaste